Skip to content Skip to footer

Ana Hickmann 2022

Ana Hickmann sunčane naočare 2022

Koncept brenda je -dostupni luksuz- što podrazumeva savršeni spoj elegancije, estetike i dizajna kombinujući savremenu tehnologiju i složene detalje. Karakteristike su upotreba visoko kvalitetnih materijala, kombinujući specifične detalje i moderni dizajn. Modernizacija i tradicija pomešane su sa elegancijom i jednostavnošću.

Početak nove sezone dolazi sa novim bojama i novim detaljima. Najrazličitiji oblici od kvadratnih, ovalnih i mačkastih do oversize retro oblika su prilagođeni kako za poslovne prilike tako i za casual varijantu. Svi modeli su dostuipni u tri različite boje.

Kliknite na link kako biste videli novu kolekciju

https://files.goeyeweargroup.com/catalog/ah/fw-21

SK Company d.o.o. © 2024 Sva prava zadržana.