Skip to content Skip to footer

Bulget 2022

Bulget naočare 2022

Bulget naočare nude fantastičnu selekciju i širok spektar sunčanih naočara kako za žene tako i za muškarce.

Od odraslih, tinejdžera do kolekcija za decu, širok raspon Bulget-a je razvijen, udoban i savršeno pristaje svakom tipu lica.

Ova kolekcija je obogaćena fino pravljenim i pažljivo odabranim detaljima, kao i pažljivo biranim materijalima, nudeći savremeni dizajn, raznobojne i lagane okvire. Bulget je elegancija, konfor i kvalitet. Mnogi modeli imaju polarizovana stakla što dodatno pruža komfor i lakoću nošenja.

Početak nove sezone dolazi sa novim bojama i novim detaljima. Najrazličitiji oblici od kvadratnih, ovalnih i mačkastih do oversize retro oblika su prilagođeni kako za poslovne prilike tako i za casual varijantu. Svi modeli su dostuipni u tri različite boje.

Kliknite na link kako biste videli novu kolekciju:

https://files.goeyeweargroup.com/catalog/bg/fw-21

SK Company d.o.o. © 2023 Sva prava zadržana.