Skip to content Skip to footer

Fila 2023

Fila naočare za sunce 2023

Od 1911. godine FILA je ikona elegancije i italijanskog stila u sportu.

Sportovi su sinonim za neverovatne performanse i pobede u poslednjem trenutku. Jednostavne i suštinske kolekcije FILA odlučno se opredeljuju za praktičnost i funkcionalnost, predlažući “aktivne” sportske modele pored modernijih, uvek u skladu sa mladim i sportskim stilom cilja marke

Fila kolekcija za 2023.godinu predstavlja urbane, sportske i ležerne naočare. Kolekcija ističe  klasičnu i sportsku eleganciju, koja je definisana posebnim detaljima proučavanim kako bi se garantovala najveća sloboda kretanja. Stilovi označeni laganim okvirima, gumenim umetcima i polarizovanim staklima osiguravaju udobnost i funkcionalnost.

Bela, crvena i plava se ističu na ručicama na kojima logo F postaje najupečatljiviji ukrasni detalj.


SK Company d.o.o. © 2024 Sva prava zadržana.