Skip to content Skip to footer

Hickmann 2023

Hickmann naočare za sunce 2023

Hickmann kolekcija naočara je posvećena mladim, moderno opredeljenim ženama koje su željne da izgrade jedinstven, lični stil složen sa odećom, acesoarima i idejama koje se mogu kombinovati bez ustezanja, kreirajući modne kodove bez presedana.

Lansiran 2013 god., inspirisan Brazilskom prirodnom lepotom i dušom, Hickmann Eyewear suštinski dopunjuju karakteristike besprekornog i sofisticiranog dizajna, up-to-date oblika, originalnih boja i avangardnih materijala. Apsolutni istinski must-have.

Brend za ženstvenu, odvažnu, jaku ženu prepoznatljivog stila.

Početak nove sezone dolazi sa novim bojama i novim detaljima. Najrazličitiji oblici od kvadratnih, ovalnih i mačkastih do oversize retro oblika su prilagođeni kako za poslovne prilike tako i za casual varijantu. Svi modeli su dostuipni u tri različite boje.

Kliknite na link kako biste videli novu kolekciju:
https://goeyeweargroup.com/hickmann/

SK Company d.o.o. © 2024 Sva prava zadržana.