Skip to content Skip to footer

Nina Ricci 2023

Nina Ricci naočare za sunce 2023

Kolekcija sunčanih naočara Nina Ricci predstavlja trajni šarm i bezvremensku eleganciju ikona šezdesetih i sedamdesetih godina.

Kreativnost i eksperimentiranje ujedinjuju se kako bi stvorili moderne stilove sa savremenim, senzualnim osećajem, zasnovanim na savršenoj kombinaciji casual stila i ženstvenosti koja odražava poetski, francuski šarm dizajnera.

Nova kolekcija Nina Ricci izražava sinergiju između baštine brenda i umetničkog vođstva Lisi Herrebrugh i Rushemy Botter. Predlozi su uravnoteženi između tradicije i inovacija.

Kolekcija reflektuje parisku eleganciju kroz pedantan spoj sofisticiranog minimalizma i zavodljive ženstvenosti. Savremeni dizajn okvira je omekšan sitnim cirkonima a metalni modeli izrazito mačkastog oblika imaju antialergijske aluminijumske papučice.

SK Company d.o.o. © 2024 Sva prava zadržana.