Skip to content Skip to footer

T-Charge 2023

T-Charge naočare 2023

T-Charge naočare prvobitno su dizajnirane imajući na umu klasičnog muškarca koji ceni tehnologiju  više od dizajna. T- Charge se zalagao  za titanijum materijal i naprednu tehnologiju jer je cilj brenda trebao biti prepoznat po svojim vrhunskim materijalima.

Međutim, 2016-ta godina je bila godina promena. Brend je lansirao novu kolekciju usmerenu na dizajn, prilagođavajući više stilova i ciljajući potrošače sa velikim oećajem za stil, trendsetere koji se usuđuju izgledati drugačije od ostalih.

Danas,T-Charge predstavlja savršenu fuziju između bezvremenskog izgleda i eklektičnog ukusa.

T-Charge Eyewear je za muškarca koji ceni kreativnost, originalnost i modne detalje po prihvatljivoj ceni.

T-Charge nisu samo naočare,to je brend koji se ističe po kvalitetu, pažnji ka detaljima i smelim stilom.

Kliknite na link kako biste videli novu kolekciju:
https://goeyeweargroup.com/t-charge/

SK Company d.o.o. © 2024 Sva prava zadržana.