Skip to content Skip to footer

Novo u ponudi! Svetski poznati brend MOMODESIGN

Od oktobra 2016-te godine SK Company proširuje svoju ponudu sa svetski poznatim brendom MOMODESIGN.

Istraživanje, inovacije i kreativnost su filozofija MOMODESIGN brenda.

Kolekcija je prvenstveno namenjena i ima za cilj mušku populaciju.

MOMODESIGN precizno prati proces razvoja svojih proizvoda u saradnji sa Dizajn studiom: od razvoja dizajna pre zvaničnog procesa proizvodnje, provere kvaliteta do definicije distribucije i marketinških strategija.

Stil je dodata vrednost svakog stvaranja MOMODESIGN elemenata koji daju proizvodima jedinstven, sofisticiran i prepoznatljiv karakter italijanske kulture. Proizvodi su stvoreni da prenose emocije unikatnih predmeta koje postaju projekcija onih koji ih kupuju.

SK Company d.o.o. © 2024 Sva prava zadržana.