Skip to content Skip to footer

Police Blue Lenses

Ako duhovnost ima boju onda je to sigurno plava.
Renomirani umetnik kao što je Yves Klein išao je toliko daleko da je stvorio specijalni pigment plave boje i za svoje čuvene monohromatske slike. Pablo Pikaso je doživeo svoju „plavu fazu“ stvarajući niz dela gde je plavo tema.

U industriji naočara plava je neraskidivo povezana sa sunčanim naočarima Police. Brend je ovu boju pretvorio u „must have“ ranih osamdesetih i devedesetih godina kada je prva kolekcija naočara sa plavim staklima predstavljena za De Rigo Vision. Deset godina su plava stakla imala neverovatan uspeh, priznat u celom svetu kao Police nasleđe, simbol slobode i života, novi i revolucionarni izgled.

Kolekcija 2012 se vraća osamdesetoj i devedesetoj eri plavih stakala, donosivši svoje nasleđe novoj publici. Nova kolekcija prezentuje naočare u pilotskom ili kvadratnom obliku sa ogledalo plavim staklima, specijalno dizajniranim za one koji podržavaju savremeni stil.

Rok postaje stil života stvarajući atmosferu koja je moćna, bunovna, seksi, dizajnirana za jake ličnosti.

SK Company d.o.o. © 2024 Sva prava zadržana.