Skip to content Skip to footer

Novo u ponudi! Svetski poznati brend Assoluto

Dizajnirana i proizvedena u potpunosti u Italiji Assoluto je kolekcija naočara koju odlikuje bogatstvo sadržaja najfinije italijanske tradicije.

Assoluto kolekcija nudi drugačiju i jedinstvenu lepotu, poklanja veliku pažnju detaljima i savršenstvu koje je neuporedivo sa masovnom proizvodnjom. Izvanredne hromatske efekte proizvoda sa inovativnim tehnologijama obogaćene su štrasom, tehnički i estetski detalji se pojavljuju kao kontinualni niz pronalazaka i dostignuća koji mogu da stvaraju uravnoteženu sinergiju između forme i sadržaja.

Umetnost ukrašavanja je uvek bila prisutna u istoriji italijanskih naočara. Iz tog razloga Assoluto kreacije imaju različitu i neponovljivu lepotu, gde se bogatstvo njihovog sadržaja otkriva u pažnji kod proizvodnje, savršenstvo neuporedivo sa masovnom proizvodnjom.

SK Company d.o.o. © 2024 Sva prava zadržana.